اکبر عبدی به دلیل مشکل تعریق شدید و فشار خون بالا در آمل بستری شد

بیماری فشار خون بالا اکبر عبدی دلیل بستری شدن در بیمارستان آمل

اکبر عبدی

بی شک یکی از ستاره های ایران در هنر و تلویزیون و سینما استاد اکبر عبدی است که همیشه در تلاش بوده تا برای مردم ایران با بازی های زیبای خود خلق فرهنگ و هنر کند .

اکبر عبدی که برخلاف سلبریتی های اینستاگرامی خود را تخریب نکرده و همیشه در ارتقای فرهنگ و هنر ایران تلاش کرده است برای چندمین بار در بیمارستان بستری شد .

ذکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در ساعت ۵:۵۴ بامداد امروز سه شنبه ۲ بهمن درخواست کمک از اورژانس به مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد.

ذکریا اشکپور اضافه کرد : در این ماموریت، تیم اورژانس آمل در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام شد و پس از حضور دریافتند بیماری که با اورژانس تماس گرفته است اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

بیماری فشار خون بالا اکبر عبدی دلیل بستری شدن در بیمارستان آمل

اکبر عبدی در بیمارستان آمل

سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص اخرین وضعیت جسمانی اکبر عبدی گفت: آقای اکبر عبدی هنرپیشه معروف و دوست داشتنی کشور مان به دلیل تعریق شدید و افزایش فشار خون توسط تیم اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از کنترل علایم حیاتی با توجه به سابقه دیابت و پیوند کلیه وی را جهت بررسی کاملتر به بیمارستان منتقل کردند.

اشکپور افزود: بر اساس آخرین گزارش‌ها اکبر عبدی در بیمارستان جهت اقدامات کامل درمانی و ارسال آزمایشات تکمیلی تحت نظر قرار گرفته است.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پناهگاه موزیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.