واکنش مردم ایران به تحریم دونالد ترامپ در صفحه اینستاگرام ترامپ کاربران ایرانی فضای مجازی با حضور در صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ به تحریم ها واکنش نشان دادند .

تحریم های آمریکا که توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بر علیه ایران پس از برجام وضع شد با واکنش های مختلف در دنیا همراه شد .

مردم ایران نیز به تحریم های دونالد ترامپ به شکل های مختلف واکنش نشان دادند و این بار در حالی که از مهلت تعیین  شده ترامپ کمتر از یک ماه مانده واکنش جالبی توسط مردم ایران انجام شد .

هجوم مردم ایران به صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ و گذاشتن نظرات به نوازش رئیس جمهور آمریکا پرداختند .

اینستاگرام دونالد ترامپ

لحن متناقض دونالد ترامپ رئیس جمهور جنگ طلب آمریکا در همه سخنرانی‌های خود که سعی در منزوی جلوه دادن مردم ایران و ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی دارد، برای مردم کشور شناخته شده و تنها به راه افتادن موج تنفر از وی در اغلب کشورهای دنیا را به دنبال داشته است.

مردم ایران ماهیت شخصیت دونالد ترامپ را خوب شناخته‌اند و حنای رئیس جمهور آمریکا که هم پیمان رژیم کودک‌کش اسرائیل به شمار می‌رود، دیگر برای هیچ کس رنگی ندارد و مردم برای به عقب راندن او با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی که به دستور ترامپ بر مردم ایران وارد شده است، علی رغم همه سختی‌هایی که پیش رو دارند صبر و تحمل خود و همچنین اتحادشان با یکدیگر را تقویت می‌کنند.

در ادامه چند نمونه از کامنت کاربران ایرانی در پیج اینستاگرامی دونالد ترامپ می‌بینید که در اغلب پست‌های او به چشم می‌خورد.

” خدا مرگتون بده …به زودی طعم تلخ نابودی را میچشد … و ایرانی ها هر زمانی در تنگنا قرار گرفتن با هم متحد و منسجم شدن … برای بار هزارم تو این چهل سال شماها روتون سیاه میشه “

” بی وجدانی تو برای ما ثابت شده آقای ترامپ !!! الکی ادای دلسوز ملت ایران رو درنیار ما کشورمون رو دوست داریم و خودمون مشکلاتمون رو حل میکنیم !!! کور خوندی اگه فکر می کنی ما رهبرمون رو تنها میذاریم “

” هیتلر آمریکایی !!! بزرگترین ناقض حقوق بشر !!! خدا لعنتت کنه !!! مردم ایران از تو متنفرند !!! سیاستمدار بی سیاست خونخوار !!! “

” سیاست های ترامپ آمریکا را به انزوا کشیده و به زودی آمریکا بیشتر متحدانش را از دست خواهد داد “

” ترامپ … اینا جمع کردی چی بگی … کی میاد چرندیات تو گوش کنه “

” تنفر از دونالد ترامپ به زودی فراگیر خواهد میشه و جواب سرکشی ها و ظلم و ستمتو میگیری آقای ترامپ … اندکی صبر سحر نزدیک است “

” به زودی به درک واصل خواهی شد ترامپ بزرگترین جنگ افروز دنیا … انتقام خون شهدا را ازتون میگیرم “

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پناهگاه موزیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.