۲۱ پرواز فرودگاه اهواز به علت مه غلیظ لغو شد و همه مسافران با دلنگرانی تنها به مونیتور پروازها خیره شدند که جلوی همه پروازها نوشته شده بود لغو شد.

یکی از مسافران در این خصوص گفت: همه مسافران از اینکه پرواز داشته باشند وحشت زده بودند و از اینکه پروازها لغو شده و همه برنامه هایشان به هم ریخته بود نگران بودند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: به دلیل وقوع پدیده مه شدید و کاهش شعاع دید در فرودگاه بین‌المللی اهواز از شب گذشته تا کنون ۲۱ پرواز این فرودگاه باطل شده است و ۳ پرواز دیگر نیز تا اطلاع ثانوی تاخیر دارند.به گزارش پناهگاه موزیک، محمدرضا رضایی با اشاره به وقوع پدیده مه در شهر اهواز اظهار کرد: از حوالی ساعت ۱۹ شب گذشته شاهد وقوع پدیده مه شدید در شهرستان اهواز بودیم و این موضوع بر روی شرایط پروازها اثرگذار بود.

وی با اشاره به این‌که شب گذشته دید افقی در اهواز به حدود ۲۰ متر رسید، افزود: وقوع این پدیده در اهواز باعث کاهش شعاع دید و در نتیجه در شب گذشته ۱۶ پرواز فرودگاه بین المللی اهواز باطل شد.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان تصریح کرد: صبح امروز نیز ۵ پرواز ورودی از شهرهای تهران و مشهد به اهواز نیز به دلیل مه غلیظ باطل شد و مسافران به دلیل شرایط جوی نامناسب نتوانستند به مقصد موردنظر خود سفر کنند.

رضایی خاطرنشان کرد: همچنین ۳ پرواز دیگر به مقاصد تهران و جزیره خارک نیز به دلیل شرایط جوی تا اطلاع ثانوی تاخیر دارند.

وی ادامه داد: صبح امروز دید افقی در فرودگاه اهواز حدود ۲۰ متر بوده و در حال حاضر حدود ۱۰۰ متر است و شرایط برای پرواز مناسب نیست.

فیلم پربازدید از وحشت مردم در هواپیمای تهران-بندرعباس

اخبار ۲۴ ساعت گذشته پناهگاه موزیک را از دست ندهید

 

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پناهگاه موزیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.